Inovativní vzdělávání
a poradenství

Pozvánka - Nově v roli HR Business Partnera

Zajímá Vás jak úspěšně roli HR Business Partnera implementovat do vaší organizace? Jak se dostat od administrativy k internímu poradenství? Přijďte se inspirovat na naše školení Nově v roli HR Business Partnera.

Každý manažer by měl mít po svém boku někoho, koho může vnímat nejen jako dodavatele služeb v oblasti HR, ale především jako rovnocenného partnera. Ať už jde o marketing, finance nebo sítě, manažer by měl mít neustále k dispozici někoho, kdo je vždy schopen mu poradit, nasměrovat ho, poskytnout mu radu a konzultaci. Měl by ho včas upozornit na případná rizika z pohledu řízení lidí, která mohou v jeho jednotce nastat. A měl by zároveň nabídnout vhodné a efektivní řešení, jak těmto rizikům předcházet a naopak jak z daného týmu dostat v tom pozitivním slova smyslu maximum.

To vše jsou důvody, proč vznikla pozice HR business partnera, která konečně začíná plnit v organizacích svoji opravdovou roli.


Zajímá Vás jak úspěšně tento model implementovat do vaší organizace? Jak se dostat od administrativy k internímu poradenství? Přijďte se inspirovat na naše školení se Šárkou Chládkovou Nově v roli HR Business partnera.

Více o kurzu ZDE.

 


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené