Inovativní vzdělávání
a poradenství

Pozvánka - HR marketing aneb budujeme Employer Brand

Přijďte načerpat inspiraci na naše školení "HR marketing aneb budujeme Employer Brand" jak budovat zaměstnaneckou značku, jejímž prostřednictví se identifikujete na trhu práce a získáváte zájem potenciálních uchazečů/kandidátů ve svém oboru.

Dělejte HR marketing, který funguje! Prodejte skutečně to nejlepší, co jako zaměstnavatel máte! HR marketing, v dnešní době již nemůže opomíjet žádná společnost, protože jeho přínosy jsou obrovské a mají dopad i na další oblasti společnosti.

Úspěšnost firmy, jako zaměstnavatele, rostou a padají právě se schopností využití úspěšných metod personálního marketingu. Proces jeho nastavení není jednoduchý a krátkodobý, vyžaduje marketingové znalosti, znalost personální práce a praktické zkušenosti z trhu práce, teprve tehdy můžeme hovořit o komplexním personálně-marketingovém přístupu. Velmi důležitou hodnotou na trhu práce je zaměstnanecká značka neboli employer branding.

Přijďte načerpat inspiraci na naše školení "HR marketing aneb budujeme Employer Brand" jak budovat zaměstnaneckou značku, jejímž prostřednictví se identifikujete na trhu práce a získáváte zájem potenciálních uchazečů/kandidátů ve svém oboru. Praktické školení probíhá 19. října v našich učebnách v Lazarské ulici pod vedením Tomáše Šebesty. 

Více o kurzu ZDE.

 


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené