Inovativní vzdělávání
a poradenství

Pozvánka - Adaptační proces nových zaměstnanců 11/2022

Zajímá vás jak efektivně řídit adaptační proces, aby vše dávalo smysl, bylo efektivní a zároveň naprosto nezahltilo ani nově příchozího zaměstnance nebo personalistu či školitele? Pak je náš praktický workshop určen právě pro Vás. 

V praxi se často setkáváme s tím, že nově nastupující kolega přichází na pracoviště a nikdo z jeho kolegů pořádně netuší, co vlastně s ním. Lidé okolo nováčka mají své práce nad hlavu, úkoly a informace se předávají ve shonu bez vyjasnění vzájemných očekávání. Pracovník se cítí demotivován, nezvládá své úkoly tak dobře, jak by mohl a často se toto úvodní rozladění odráží i na pracovních vztazích. Význam správného zaškolení nováčka při tom ovlivňuje výkonnost, loajálnost, efektivitu práce, jeho setrvání ve společnosti a tím i prosperitu a stabilitu celé organizace. 

Zajímá vás jak efektivně řídit tento proces, aby vše dávalo smysl, bylo efektivní a zároveň naprosto nezahltilo ani nově příchozího zaměstnance nebo personalistu či školitele? Pak je náš praktický workshop "Adaptační proces nových zaměstnanců" určen právě pro Vás. 

Společně s trenérkou Katkou Štěpánovou si ukážeme tipy systémových nástrojů i řešení pro optimální zvládnutí adaptace včetně návodu, jak se vyvarovat nejčastějším chybám.

Více o kurzu ZDE.

 


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené