Inovativní vzdělávání
a poradenství

Praha - centrála

Vážení obchodní přátelé,

náš odborný tým je připraven reagovat na Vaše zadání a nabídnout Vám své zkušenosti jak v oblasti vzdělávání, tak i poradenství. Společně s Vámi vždy nalezneme to správné řešení Vašich aktuálních potřeb.

Vyberte si z široké a ucelené nabídky otevřených kurzů konaných v Praze i v jiných regionech. Náš komplexní katalog všech vypsaných kurzů naleznete zde.

Pro realizaci vzdělávacích programů máme k dispozici naše vlastní tréninkové prostory a moderní technické vybavení přímo v naší pražské centrále nebo v našich pobočkách.

Hledáte tipy na ubytování v Praze?

Rádi Vám pomůžeme

Máte pro nás zadání, konkrétní dotazy nebo sdělení? Vyberte si z několika způsobů komunikace s námi. Můžete nás také navštívit přímo v našich kancelářích.

  • Máte zájem o některou z našich vzdělávacích nebo poradenských služeb? Chcete vytvořit vzdělávací program na míru? Využijte našeho on-line poptávkového formuláře.
  • Chcete nám zaslat rychlý dotaz nebo sdělení? Využijte našeho kontaktního formuláře
  • Chcete sebe nebo vybrané pracovníky Vaší společnosti přihlásit na některé z našich otevřených kurzů? Navštivte náš on-line katalog s možností přímé objednávky.
  • Potřebujete nalézt odpovídající služby řešící Vaše aktuální potřeby v oblasti řízení lidských zdrojů? Využijte našich "scénářů firemních potřeb".
On-line
poptávka
Kontaktní formulář Katalog
kurzů
Scénáře firemních potřeb

 

Pro více informací kontaktujte Zákaznické centrum na tel.: 226 006 300

 
Prosinec 2023
PoÚtStČtSoNe
 
 
 
 
31


Sdílet

Esc
Oblíbené kurzy
Naposledy navštívené