Inovativní vzdělávání
a poradenství

Doporučujeme


Behaviorální interview

Jste manažer nebo pracovník personálního útvaru? Zodpovídáte za výběr zaměstnanců? Výsledky z praxe ukazují, že behaviorální pohovory snižují míru sebestylizace kandidátů a předem připravených odpovědí. Přijďte se dozvědět více k nám na kurz.

Přečíst celé ⇾

Projektové řízení I

Pro úspěšné řízení projektů je nezbytné důsledné, přiměřeně detailní a současně realistické plánování. Přijďte se dozvědět o účelných přístupech k procesu plánování projektu.

Přečíst celé ⇾

Produkt manager II

Pracujete již delší dobu v produktovém managementu a chcete si prohloubit znalosti a ověřit si správnost svých postupů a činností. Pomocí řešení praktických případů z reálného světa a konzultací vám pomůžeme vytříbit váš produktový management k dokonalosti.

Přečíst celé ⇾

Product Manager I

Začínáte s produktovým managementem a chcete vědět,"jak na to"? Pak jste tu správně. Pomůžeme vám proniknout do světa produktového managementu v celé jeho šíři.

Přečíst celé ⇾


Kalendář kurzů

Červen 2020
PoÚtStČtSoNe
 
 
 
 
 

Aktuality

Červen
02
Živé vysílání - Time management

Jak uřídit svůj "nový" čas - zatřes se svými prioritami! Tak zní téma našeho dalšího živého vysílání již tento čtvrtek od 10.00 hod. Zaregistrujte se zdarma ještě dnes a nenechte si jej ujít.

Červen
01
Behaviorální interview - aktuální trend ve vedení pohovorů

Jste manažer nebo pracovník personálního útvaru? Zodpovídáte za výběr zaměstnanců? Výsledky z praxe ukazují, že behaviorální pohovory snižují míru sebestylizace kandidátů a předem připravených odpovědí. Přijďte se dozvědět více k tomuto tématu.

Květen
29
Product Manager I - marketingová odbornost

Začínáte s produktovým managementem a chcete vědět,"jak na to"? Pomůžeme vám proniknout do světa produktového managementu v celé jeho šíři.

Květen
27
Plánování a řízení projektů v logistice

Na všechny pracovníky, kteří působí na pozici manažera projektu nebo jsou aktivními členy projektových týmů, manažery a pracovníky odpovědnými za organizování větších komplexních akcí/projektů v logistice, čekají volná místa v kurzu "Plánování a řízení projektů v logistice".

Blog

 • STREAM - Jak využít svojí kreativity právě dnes

  STREAM - Jak využít svojí kreativity právě dnes

  Současná situace nám ukazuje, jak moc je potřeba zvládat změny, které se před námi objevují. Chcete se naučit, jak přistupovat ke změnám novým způsobem, a to využitím své kreativity?

 • STREAM - Jak komunikovat nepříjemné zprávy

  STREAM - Jak komunikovat nepříjemné zprávy

  Dovednost jasně, srozumitelně a v klidu komunikovat i ty nejvíce nepříjemné zprávy je něco, co se musíme stále učit. Jak to lépe zvládat napoví záznam z našeho živého vysílání.

 • Zcela nové prodejní statistiky a trendy, které Vám mohou pomoci upravit obchodní strategii

  Zcela nové prodejní statistiky a trendy, které Vám mohou pomoci upravit obchodní strategii

  Myslíte si, že už o svých zákaznících víte všechno? Tyto statistiky vás dost možná překvapí. Čerstvá data z Google Vám pomohou zjistit, jak se chování vašeho zákazníka v čase mění a které komunikační kanály nyní využívat.

 • Ošetřovné v době CV

  Ošetřovné v době CV

  Dle zákona č. 187/2006 Sb. o nemocenském pojištění, ve znění pozdějších předpisů, mají nárok na ošetřovné osoby pečující o dítě, které nedovršilo věku 10 let a to po podpůrčí dobu 9 kalendářních dnů a u rodiče samoživitele, tak po podpůrčí dobu 16 kalendářních dnů. Pojďme se na aktuální podobu podívat blíže.

  Další příspěvky


  Seznamte se s profesionály

  Zajímá Vás, kdo Vás bude školit na našich vzdělávacích kurzech?
  Proto tu pro Vás máme tuto sekci, ve které blíže představujeme naše lektory.


  Miroslav Albrecht
  226 006 300 gradua@gradua.cz
  Alena Andršová
  226 006 300 gradua@gradua.cz
  Petr Daňko
  226 006 300 gradua@gradua.cz
  Šárka Dynáková
  226 006 300 gradua@gradua.cz
  Petr Karkovský
  226 006 300 gradua@gradua.cz
  Tomáš Kršňák
  226 006 391 tkrsnak@gradua.cz


  Esc
  Oblíbené kurzy
  Naposledy navštívené