Gradua-CEGOS, s.r.o.
Vzdělávání Gradua


Marketing

Oblast ke stažení ve formátu PDF.
Katalog otevřených kurzů 2017 ve formátu PDF.

Oslovila Vás marketingová koncepce řízení firmy? Chcete se významně podílet na úspěšném působení Vaší firmy na trhu? Zvyšte svou profesní odbornost prostřednictvím komplexních programů Marketing CIMA-A, CIMA-B a CIMA-C, které patří k uznávanému certifikovanému vzdělávání v oblasti marketingu.

Jste Product Manager nebo Vás zajímá strategický marketing, marketingové plánování, marketingová analýza, definování marketingových cílů, stanovení a výběr marketingové strategie, marketingový mix nebo marketingový plán jako ústřední dokument pro marketingové řízení? Potřebujete si osvojit základy marketingu nebo je Vaším profesním bodem zájmu efektivní marketingová komunikace?

Inspirujte se, poznejte nejnovější trendy marketingu a vyberte si z našich prakticky zaměřených kurzů. Mezi další oblíbená témata patří tvorba účinné reklamy a reklamních tiskovin, psaní textů pro web nebo internetový marketing.

Získejte znalosti a dovednosti v oblasti marketingového řízení a vytvořte dlouhodobě úspěšnou firmu s nadšenými zákazníky!

Všechna uvedená i další témata jsme pro Vás schopni realizovat jako zakázku na míru.

Kurzy řazené podle termínu zahájení:24.10. 2017 Praha
 
11 286.00cena s DPH
Zobrazit
13.11. 2017 Praha
 
8 591.00cena s DPH
ZobrazitProhlédněte si naše bestsellery z této oblasti zde.

Marketing - otevřené kurzy